Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného Zemplína. Záchranári boli privolaní k 64-ročnej žene, ktorá mala havarovať a sedieť vo vozidle. Keď však dorazili na miesto, vodička už na sedadle nebola. Napokon ju našli v lese, no takýto záver pátrania zrejme nečakali.

V sobotu došlo na Hornom Zemplíne k smutnému incidentu. Ako informuje televízia JOJ, dvaja náhodní okolidúci našli rozbité auto, v ktorom sedela 64-ročná žena. Keďže usúdili, že šlo zrejme o nehodu a netušili, v akom stave je vodička, privolali záchrannú službu.

Tá dorazila na miesto, no žena sa už v aute nenachádzala. “Po príchode sme zistili, že už sa nenachádza v aute, okoloidúci nám oznámili, že utiekla do lesa,” vysvetlil veliteľ zásahu HaZZ Snina Ervín Škutka. Hasiči tak začali prehľadávať les, kde napokon ženu našli a poskytli jej prvú pomoc.

Šokujúcim faktom bolo, že žena sa mala v lese krátko po havárii pokúsiť o samovraždu. Nateraz tak nie je zrejmé, za akých okolností došlo takmer k tragédii. Záchranári napokon podľa slov hovorkyne OS ZZS Aleny Krčovej staršiu ženu vo vážnom zdravotnom stave uviedli do umelého spánku a transportovali ju do nemocnice. Bližšie podrobnosti nie sú vzhľadom k citlivosti prípadu zverejnené.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  noviny.sk │ Foto: Televízia JOJ