Známy a obľúbený slovenský moderátor, ktorý sa divákom prihovára už celé roky, ukázal svoju tvár. Tá jeho fanúšikov poriadne vystrašila, keďže má na zábere výrazne opuchnuté okolie oka. Moderátor napokon objasnil, že k nemu prišiel po nečakanom útoku hmyzu.

Obľúbený slovenský moderátor Martin Nikodým (51) sa drží pred televíznym obrazovkami na výslní už celé roky. Okrem iného si ho diváci obľúbili ako hviezdu sledovanej zábavnej šou RTVS Milujem Slovensko, kde sa o smiech stará aj Daniel Dangl a Adela Vinczeová.

Popri práci sa Martin netají svojou veľkou vášňou k včelárstvu, ktoré patrí k jeho záľubám. Moderátor, ktorý začiatkom roka prekonal i Covid, tak trávi množstvo času pri svojich úľoch, o ktoré sa vzorne stará. Zdá sa však, že ani včely nemajú vždy dobrú náladu.

Hviezdna tvár RTVS je aktuálne zmenená na nepoznanie po tom, čo Martina uštipla jedna z jeho včiel. Robotnica si to namierila do blízkosti oka, ktoré Nikodýmovi poriadne napuchlo. Ako prezradil vydeseným ľuďom, incident sa odohral počas večerného otvárania včiel. Moderátorovi tak neostáva nič iné, len čakať, kým reakcia opäť odoznie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto: FB/DUEL RTVS, Tvoja tvár znie povedome, Šou Milujem Slovensko, IG/martinnikodymofficial