V jednom z bratislavských autobusov došlo k hroznému incidentu, ktorý si nevie nikto vysvetliť. K žene, ktorá skončila poliata kyselinou privolali záchranárov, no nikto nevie, ako sa toto nešťastie stalo. 

 

V bratislavskej MHD došlo v stredu okolo 17-tej hodiny k otrasnému činu. Na miesto boli privolaní záchranári, ktorí zachraňovali ženu poliatu kyselinou. Incident sa odohral presne na zastávke MHD Kremnická na Rusovskej ceste v autobuse číslo 88. Ten smeroval do Petržalky, no nakoniec tam neprišiel. Kyselinou poleptaná bola 41-ročná cestujúca, ktorú záchranári okamžite previezli do popáleninového centra v Ružinove. Tam je podali potrebnú pomoc a hospitalizovali. Žena je momentálne mimo ohrozenia života a je stabilizovaná.

Okolnosti, za akých k incidentu došlo sú však viac než záhadné. Nie je jasné ani to, či jej tieto zranenia spôsobila iná osoba alebo si ublížila ona sama. Irena skočila nielen s vážne poleptanou hruďou, ale aj s poleptanými nohami. Celou vecou sa momentálne zaoberá polícia, ktorá prípad podrobne vyšetruje.

Zdroj: noviny.sk | Foto: pexels