Otrasný pohľad sa naskytol trnavským policajtom pri Fakultnej nemocnici. Personál nahlásil opitú ženu za volantom, ktorá vo vozidle viezla aj 4-ročné dieťa. Po príchode hliadky jej namerali 2,69 promile alkoholu, pričom reakcia zadržanej nebola o nič menej šokujúca. 

Personál trnavskej nemocnice v stredu nahlásil polícii šokujúcu správu. Vo vozidle sa mala v areáli pohybovať mladá žena, ktorá bola už na prvý pohľad opitá. V aute mala so sebou aj 4-ročnú dcérku. Hliadka po privolaní namerala vodičke 2,69 promile alkoholu.

Mamičku s dievčatkom našla polícia odparkovanú, pričom 32-ročná šoférka tvrdila, že v aute s dcérkou len na kohosi čakajú. Policajti odišli, no preverovali ďalší priebeh situácie. Modrý Golf sa však po chvíli naštartoval, a tak polícia vodičku o pár metrov zastavila.

Polícia ženu obmedzila na slobode a umiestnila ju do cely predbežného zadržania, kde zostane až do rozhodnutia súdu. Keďže sa v danom čase nepodarilo nájsť príbuzného, ktorý by sa o malé dievčatko postaral, pracovníčka sociálnej ochrany detí rozhodla o jej umiestnení v dočasnom zariadení.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj│ Foto:  FB/Polícia SR – Trnavský kraj