Zvláštny prípad zaznamenali v Nových Zámkoch, keď do nemocnice prijali len 15-mesačné dievčatko s modrinami a podliatinami na celom telíčku. Do zariadenia ho priviezla matka s partnerom, ktorá tvrdí, že dieťa nikto nebije. Situáciou sa zaoberá už aj polícia.

V nemocnici v Nových Zámkoch ostali poriadne prekvapení, keď k nim na urgent matka s partnerom priviezli len 15-mesačné dievčatko. Dieťa malo totiž celé telíčko posiate modrinami a podliatinami. Tie sa nachádzali na tele, krku aj tvári dcérky, ktorú tak okamžite hospitalizovali.

Po dvoch týždňoch na lôžku je dievčatko podľa informácií portálu Noviny čulé a jeho stav je stabilizovaný. Matka dieťaťa tvrdí, že ho nebili, pričom modriny objavili po príchode z nočnej zmeny v práci. Modriny vraj začali postupne pribúdať, no netuší, aká môže byť príčina. “Každý deň sa prezliekame, prebaľujeme, by som si to všimla,” obhajuje sa žena.

Popiera aj bitky medzi deťmi, nieto ešte dospelými. Nemocnica však podala trestné oznámenie a kontaktovala políciu, ktorá sa už prípadom zaoberá. Vedenie sa s takýmto rozsahom zranení na pediatrickej klinike za desiatky rokov totiž nestretlo. Rodina ženy už navyše bola v minulosti riešená sociálnymi kurátorkami. Bližšie informácie nateraz vzhľadom k prebiehajúcim úkonom nemôžu poskytnúť úrady ani polícia. Pred niekoľkými dňami skončilo v nemocnici 17-ročné dievča, ktoré zrazil trolejbus.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Televízia JOJ