Bývalá finalistka súťaže Miss, podnikateľka a módna návrhárka Daniela Kralevich (34) prežíva doslova nočnú moru. Úspešná mladá žena prišla nedávno o psíka, ktorý zomrel strašnou smrťou. Teraz čelí vyhrážkam a niekto sa jej dokonca vlámal do domu.

Daniela Kralevich prežíva mimoriadne náročné obdobie. Módna návrhárka prišla len nedávno o svojho milovaného psíka, ktorému niekto ublížil obzvlášť krutým spôsobom. Ako prezradila, páchateľ mu zrejme cez potravu vložil do žalúdka ostrý predmet, ktorý mu prerezal vnútornosti. Psík pred smrťou trpel niekoľko dní.

34-ročná podnikateľka, ktorá sa poznala aj so zavraždenou Violou, má navyše strach aj o svoj život. Okrem toho, že sa jej ktosi vyhráža smrťou prostredníctvom SMS, sa najnovšie do jej domu v bratislavskom Novom Meste pokúsil vlámať neznámy páchateľ: “Išla som si ľahnúť až o druhej hodine v noci… Neskôr som sa síce prebudila na divné zvuky, tak som vstala a skontrolovala hornú časť domu, v ktorej žijem, ale všetko bolo v poriadku,” opisuje Daniela pre Šarm incident, ktorý skončil tak, že ráno našla poškodené vchodové dvere aj zámok.

Kráska už podala na polícií trestné oznámenie. Nespolieha sa však len na štátne služby polície. Na Facebooku vyhlásila, že si plánuje v najbližších dňoch najať súkromného detektíva, ktorý vypátra, čo sa to v jej živote deje. Na záver dodala aj to, že dostala ponuku na odpredaj domu a podľa vlastných slov sa jej už teraz začínajú zbiehať nitky príbehu dokopy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kralevich už prišla o psíka

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: Facebook/Daniela Kralevich, Polícia SR