Zdrvujúca a smutná správa zasiahla rodinu mladého muža, ktorý žil s rodinou dlhé roky v USA. Vďaka svojmu talentu sa dostal naozaj ďaleko a vybudoval si úžasnú kariéru, avšak do chvíle, kým neprišiel o život.

Martin Hvizda pochádzal z mestečka Bardejov, ktoré sa nachádza na východnom Slovensku. Do USA sa ,,Tino” ako ho všetci prezývali, presťahoval v roku 2003, kedy sa rozhodol skúsiť šťastie za veľkou mlákou. To sa mu i podarilo, pretože vďaka talentu, ktorým tento mladík disponoval sa dokázal uchytiť v umení a zarobiť si tak naozaj obdivuhodné finančné prostriedky na život v americkej Atlante. To sa zrejme nepáčilo partii zatiaľ neznámych útočníkov, ktorí si ho vyhliadli na benzínovej pumpe a bez milosti ho zastrelili štyrmi výstrelami a následne z miesta činu ušli v Martinovom aute.

Naozaj je to situácia ako zo zlého akčného filmu, no pravda je bohužiaľ taká, že je to realita a po útočníkoch polícia naďalej pátra. Život mladého, talentovaného chlapca to už späť nevráti, no i napriek tomu bola zriadená zbierka na podporou prevezenia Martinovho tela späť na Slovensko, kde bude pochovaný. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť a veľa síl!

Zdroj: blesk.cz | Foto: Facebook | Ilustračná foto: depositphotos.com