Česká polícia bola v pondelok privolaná k otrasnému prípadu. V poobedných hodinách objavila v rodinnom dome v Měšiciach pri Prahe štyri mŕtve telá. Dve z nich patrili dospelým osobám a dve deťom. Prípad sa vyšetruje ako trojnásobná vražda a samovražda. 

Česká polícia oznámila na sociálnej sieti Twitter hroznú správu. V pondelok v poobedných hodinách krátko po jednej boli muži zákona privolaní do rodinného domu v Mešiciach neďaleko Prahy. Podnet na políciu podali znepokojení susedia, ktorí rodinu dlhšie nevideli.

Po príchode na miesto s pomocou hasičov sa im naskytol otrasný pohľad. Bez známok života našli štyri telá, dve patrili dospelým ľuďom, dve deťom. Ako uviedla policajná hovorkyňa Barbora Schneeweissová, pravdepodobne sa jedná o rodinnú tragédiu.

Podľa predbežných zistení sa jedná o trojnásobnú vraždu a následnú samovraždu,“ priblížila hrozivé detaily. Na miesto boli privolaní kriminalisti a súdny lekár. Presná príčina úmrtia všetkých štyroch osôb tak bude známa až po výsledkoch nariadenej súdnej pitvy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Twitter, YT/Týdeník Policie