Koronavírus v Amerike naďalej dosahuje vysoké čísla a denne pribúdajú stovky mŕtvych. Vírus zasiahol aj do života amerického herca, ktorý po hospitalizácií napokon prišiel o nohu.

Smutné správy dorazili z amerického Los Angeles. Známy herec z Broadway Nick Cordero a jeho rodina prežívajú mimoriadne náročné chvíle. Ako prezradila jeho zúfalá manželka Amanda, herec sa nakazil koronavírusom, s ktorým musel v nemocnici zápasiť viac ako dva týždne. Nastali však komplikácie, ktoré donútili lekárov konať.

Corderov stav sa začal zhoršovať a jeho krv mala problém so zrážanlivosťou, takže končatiny neboli správne prekrvené. Po vnútornom krvácaní mu doktori napokon amputovali nohu. Amber sa ale teší, že je z najhoršieho vonku: “Operáciu zvládol, čo je úžasné, pretože jeho telo bolo veľmi slabé.”

Na Instagrame sa taktiež poďakovala všetkým, ktorí rodine finančne prispeli, aby mohli zaplatiť nemocničné účty a zakúpiť elektrický vozíček. Krásne slová adresovala aj svojmu milovanému bratovi, ktorý je jej v týchto ťažkých časoch oporou a vďaka ktorému sa dokáže podľa vlastných slov postaviť na nohy. Hercovi prajeme skoré zotavenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: edition.cnn.com │ Foto: Pexels, Instagram/amandakloots, nickcordero1