Huslista potešil seniorov: Vyskočil na auto a odpálil balkónový koncert!

Dátum:

Prvé nariadenia, ktoré vláda prijala v súvislosti so šírením koronavírusu, sa týkali dôchodcov, nakoľko patria k najohrozenejšej skupine pacientov. Po tom, ako sa v niekoľkých zariadeniach pre seniorov potvrdili desiatky pozitívnych prípadov, je situácia ešte vážnejšia.

V domovoch dôchodcov po celom Slovensku sú momentálne zavedené prísne bezpečnostné opatrenia. Seniori sa tak nemôžu stretávať s rodinou a ich pohyb je značne obmedzený. Hlavné mesto dokonca spustilo testovanie dôchodcov aj personálu domovov sociálnych služieb s cieľom zistiť možné ohniská nákazy.

Bratislavská mestská časť Ružinov sa vzhľadom na okolnosti rozhodla v ťažkých časoch potešiť starších ľudí, ktorým testovanie na COVID-19 vyvoláva značný stres. Dohodla sa preto na spolupráci s talentovaným slovenským hudobníkom. Pred pár dňami sa napokon huslista Filip Jančík postavil na auto pod oknami Ružinovského domova seniorov na Sklenárovej ulici, kde svojou hudbou spríjemnil popoludnie mnohým Slovákom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Martin Chren-Starosta Ružinova  |  Foto: Instagram/filipjancikofficial, Facebook Martin Chren-Starosta Ružinova | Video: Facebook/Martin Chren-Starosta Ružinova, Streamable.com 

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...