Známa tvár televízie Markíza si zrejme počas moderovania v posledných rokoch finančne poriadne prilepšila. Obľúbená blondínka, ktorá sa objavila aj v populárnej komédii, si totiž mala ešte v decembri minulého roka zakúpiť v centre Bratislavy nádherný byt na luxusnej adrese.

Známa moderátorka Eva Kramerová sa na nedostatok pracovných príležitostí rozhodne sťažovať nemôže. Po tom, čo sa 31-ročná blondínka prepracovala k uvádzaniu šou Farma, sa objavila aj v Tvoja tvár znie povedome. Najnovšie sa pochválila moderovaním novej šou, kde ju diváci uvidia už čoskoro. Okrem toho si zahrala aj v obľúbenej komédii LOVEnie a k pekným peniažkom si dozaista príde aj prostredníctvom reklamných spoluprác.

Ako sa podarilo zistiť Šarmu, Evelyn, ktorá už jeden byt v hlavnom meste vlastní, sa rozhodla pre ďalšiu investíciu do nehnuteľnosti. Tentokrát si mala zakúpiť luxusný dvojizbový bytík v historickom centre Bratislavy s rozlohou 132 m² (vrátane terasy s rozlohou 61 m²), foto >>> TU <<<. Súčasťou veľkorysého bývania má byť aj vstavaný nábytok na mieru či automatické zavlažovanie rastlín.

V neďalekom okolí zabávačky pritom býva aj tenisová hviezda a podnikateľka Dominika Navara Cibulková. A koľko musela Evelyn za svoj nový byt zaplatiť? Podľa odhadu realitného makléra Andreja Chudého sa cena podobných nehnuteľností pohybuje v rozmedzí 350 až 400-tisíc eur, no v Starom Meste s rozľahlou terasou nemusí byť výnimočná ani suma 500-tisíc eur.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: sarm.pluska.sk│ Foto: IG/evelynjefresh