Jedna z najznámejších hviezd šoubiznisu len pred pár hodinami prekvapila verejnosť, keď sa na povrch dostala informácia, že sa stala hrdou mamičkou. Kým doposiaľ prejavovala lásku predovšetkým svojim psíkom, aktuálne začína vychovávať vytúženého synčeka.

Podnikateľka, speváčka, herečka, modelka, ale aj DJ-ka Paris Hilton (41) začína novú etapu života. Kedysi škandalózna hviezdička ešte na Silvestra vystúpila v špeciálnom programe NBC ako hosť Miley Cyrus, kedy zaspievali legendárny hit Stars Are Blind, pričom len pár dní na to sa stala mamičkou. Príchod vytúženého synčeka oznámila fotografiou prostredníctvom sociálnych sietí: „Už teraz ťa milujeme viac, než sa dá slovami vyjadriť!“

Paris sa s manželom Carterom Reumom (41) pokúšala o dieťa už dlhšie obdobie, avšak ani po viacerých pokusoch sa jej nepodarilo otehotnieť. „Vždy bolo mojím snom stať sa mamou a som šťastná, že sme sa s Carterom našli. Sme nadšení, že si spolu zakladáme rodinu a naše srdcia sú zaplnené láskou k nášmu chlapčekovi,“ povedala exkluzívne pre magazín People, pričom bábätko im priviedla na svet náhradná matka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: People, IG/parishilton