Širokú verejnosť zasiahla zdrvujúca správa o úmrtí hviezdy reality šou, ktorá si dobrovoľne siahla na život. Mladá kráska mala iba 16 rokov a jej správanie nemalo naznačovať, že ju trápia vážnejšie problémy. Rodina i priatelia sú zdrvení a v absolútnom šoku.

Mnohí slovenskí diváci poznajú reality šou ,,Toddlers & Tiaras“ vysielanú televíziou TLC. Hlavnými hrdinkami sú malé dievčatká, ktoré vo svojom útlom veku nosia parochne, umelé zuby či výrazný make-up, aby zaujali porotu na súťažiach krásy.

Súčasťou natáčania sa pred pár rokmi stala Kailia Posey, ktorá sprevádzala rodiny a pripravovala ich deti na dôležité súťaže. Svojimi trikmi dokázala vydolovať z malých princezien to najlepšie, vďaka čomu si ju fanúšikovia mimoriadne obľúbili. Nedávno na sociálnej sieti dokonca oznámila, že sa pripravuje na Miss Washington Teen.

Zo strany jej matky však prišla nečakaná správa, keď oznámila, že jej 16-ročná dcéra spáchala samovraždu. ,,Nemám slová ani myšlienky. Odišlo naše krásne dievčatko. Prosím o súkromie, budeme smútiť nad jej odchodom. Moje dieťatko navždy,“ napísala zronená žena. Momentálne nie je známe, čo viedlo krásnu tínedžerku k tak radikálnemu činu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tmz.com  |  Foto: IG/kailiaposey, Pixabay