Hviezda šou Tvoja tvár znie povedome porodila pred dvomi mesiacmi svoju vytúženú dcérku. Pred pár dňami ukázala rozkošnú Margarétku, ktorú má so svojím televíznym kolegom Samom Spišákom.

Viki Valúchová, hviezda šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá si strihla rolu aj v seriáli Búrlivé víno, má momentálne v pracovných povinnostiach pauzu. Pred dvomi mesiacmi totiž porodila svoju vytúženú dcérku.

Tej dala talentovaná herečka a speváčka, ktorá v relácii odspievala aj náročné skladby od Ariany Grande či Mariah Carey, krásne meno Margarétka a materskú s maličkou si zjavne vychutnáva plnými dúškami. Na zábere spred pár dní sa so svojím pokladom pochválila aj na sociálnej sieti, kde si spoločne užívajú slnečné lúče.

Kráska s výrazným hlasom sa len začiatkom roka dala dokopy so svojím hereckým kolegom Samuelom Spišákom, ktorý sa do povedomia divákov zapísal najmä účinkovaním v seriáli Panelák a neskôr aj v seriáli Kuchyňa. Dvojica ale čoskoro ohlásila svetu novinku, že spoločne čakajú bábätko a Viki tak odsunula svoju kariéru na okraj, pričom zrušila aj účinkovanie v turné s muzikálom Atlantída.

Herečka si užíva materskú dovolenku
Viki Valúchová má dcérku Margarétku
Zahviezdila v šou Tvoja tvár ale aj v seriáli Búrlivé víno
Otcom jej dieťaťa je herec Samuel Spišák
So Samom potvrdili vzťah len nedávno

Zdroj | Foto: Facebook, TV Markíza, TV Joj