Kontroverzná reality hviezdička Zuzana Plačková nemá problém narovinu povedať, čo si myslí a tak z jej úst vychádza jedna perla za druhou. Ťažkú hlavu si však z toho nerobí a vo svojich úprimných spovediach pokračuje.

[sociallocker]Prednedávnom sa vyjadrila, že ak sa nejaká fľandra rozhodne ukradnúť jej manžela, poriadne s ňou zatočí. “Každý vie, že mám silný instagram, facebook a ja si ju tam viem parádne vyhejtovať,” nezabudla dodať a tak dala ženám jasne najavo, že svojho muža si len tak ľahko nedá.

Nebola by to však Plačková, keby opäť nerozprúdila svojimi slovami poriadnu debatu. Na sociálnu sieť totiž pridala status, v ktorom vysvetľuje, ako by mala vyzerať dokonalá žena: “Sú tri veci, ktoré si na žene všimnem ako prvé. Dokonalosť obočia, dĺžku mihalníc a veľkosť pier. Nech si hovorí kto chce čo chce, že je to neprirodzené, umelé a neviem aké, ale žena sa má o seba starať, aby vyzerala dobre. Nie každý muž chce mať pri sebe ženu, ktorá bude vyzerať ako obrátený mop!” Nuž, Zuzana má na to jasný názor a takto by mala vyzerať poriadna ženská. Čo si o tom myslíte vy?

Zdroj | Foto: Instagram
[/sociallocker]