Potom, čo Igor Matovič mienil Slovensko odbremeniť od mafie či korupcie a vyhral parlamentné voľby, sa jeho vláda musí pasovať s ďalším veľkým strašiakom. Pandémia koronavírusu, žiaľ, zatienila všetky ostatné vízie koalície a aktuálne musí zápasiť s neľahkým bojom, ktorý rozdeľuje občanov na viaceré tábory.

Aj keď je dnes Igor Matovič tŕňom v oku mnohých Slovákov v dôsledku riešenia pandemickej otázky, pred pár hodinami si voličov opäť naklonil na svoju stranu. Potom, čo sa premiér zúčastnil summitu v Bruseli, si poriadne zavaril, keď v priamom prenose vystúpil s nejasným prejavom a vzápätí ešte horšou angličtinou. Z breptu, ktorý sa mu „podaril“, vzniklo na domácom internete množstvo vtipných obrázkov či videí, pričom jedno z nich zdieľal aj on sám.

Kým väčšina predstaviteľov politickej scény by chcela trápny moment vytesniť z mysle a v médiách ho potlačiť, premiér urobil pravý opak. V neľahkej situácii ostal politik, ktorý pomáhal ako dobrovoľník na Orave, nad vecou a humorom sebe vlastným zareagoval na zmenu času. „Nezabudnite si dnes v noci zmeniť čas z ONE TIME na NEXT TIME,“ napísal s nadhľadom Matovič, na čo so smiechom zareagovali tisíce Slovákov. Ako sa zdá, tento vtip mu vyšiel.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/I.M.