Imro Zambo patril na Farme k tej pracovitejšej časti súťažiacich. Na statku sa prezentoval najmä prácou a netajil sa zhrozením z toho, aký prístup majú k súťaži niektorí farmári. Po vypadnutí v dueli, kde ho skolili zdravotné problémy, zavítal do Telerána.

Imro si podľa vlastných slov prišiel na statok zamakať, ukázať, čo vie, ale aj dostať do praxe svoje doterajšie vedomosti či naučiť sa niečo, čo doposiaľ nevyskúšal. Svojím prístupom si ale rýchlo vyrobil nepriateľov, keďže mnohí využívali na Farme skôr taktiku a intrigy. V dueli s Ibim Maigom bol odhodlaný vyhrať, no zradila ho chrbtica.

Potom, ako ho priamo pred kamerami seklo, musela bojovníka odviesť sanitka a nasledovali vyšetrenia v nemocnici. Po vypadnutí z Farmy absolvoval pracovitý Imro aj rehabilitáciu či akupunktúru a potom, ako sa zotavil, prijal pozvanie do Telerána. Tam si však servítku pred ústa nekládol a farmárom naložil za ich prístup k práci.

Bol som sklamaný z tých ľudí, nie každý mal taký prístup k Farme ako ja. Na druhý, tretí deň som pochopil, že sa tam niektorí išli iba prezentovať a niektorí išli robiť. Ale, bohužiaľ, pomer bol trošku inakší. Tých, čo sme robili, bolo veľmi málo,” neskrýva sklamanie a rozhorčenie. Farma mu veľa dala, no ako tvrdí, druhýkrát by sa tam už nevrátil a je zrejmé, že za všetkým je ľudská lenivosť a pohodlnosť. S Imrovým názorom by zrejme súhlasili aj Twiinsky, ktoré nedávno zotreli Juraja a padli aj ostré slová o hanbe a rodičoch.

Zdroj │ Foto: TV Markíza, YouTube