Toto by čakal len málokto. Známa slovenská kráska Ivana Gáborík Surovcová, ktorá ľudí očarila v tanečnej šou Markízy má v živote veľkú novinku, o ktorej v minulosti ani len nesnívala. Fanúšikovia sú príjemne prekvapení.

Slovenská tanečná hviezda Ivana Gáborík, za slobodna Surovcová sa síce pohybuje prevažne v zámorí pri svojom manželovi, no nezanevrie ani na rodné Slovensko. Jedna z najkrajších Sloveniek má však novinku, ktorá prekvapí všetkých jej fanúšikov. Bývalá hviezda Markízy, ktorá divákov ohurovala v tanečnej šou Lets dance sa však pracovne realizuje aj na Slovensku, kde jej ponúkli novú prácu, ktorá je úplne z iného súdka. Ivane Gáboríkovej ponúkli vlastnú šou v rádiu, ktorú neodmietla!

Aj keď sa tanečníčka vydala za úspešného slovenského hokejistu Mariána Gáboríka, na svoj pracovný život vôbec nezanevrela a nesedí doma len ako žena v domácnosti. Nielenže sa realizuje ako blogerka, ale dokonca vlastní aj eshop s trendy vecami. Nedávno však dostala pracovnú ponuku, o ktorej v minulosti pravdepodobne ani len nesnívala.

Ivana Gáborík dostala vlastnú šou v rádiu Jemné, ktorá sa volá Lifestyle podľa Ivany Gáborík – do Ameriky volá Martina. Známa blondínka je tak spolumoderátorkou relácie o životnom štýle, ktorú si môžu poslucháči vypočuť cez víkend priamo v éteri.

 „Keď som dostala ponuku mať svoju reláciu, trochu som váhala. Predsa len, nemám skúsenosti spoza mikrofónu… ale spôsob spracovania na štýl rozhovoru s kamarátkou ma presvedčili. Sú to všetko veci, ktoré denne zažívam a myslím si, že môžu zaujímať a inšpirovať aj iných,“ povedala Ivana Gáborík pre portál radia.sk

Prvý spoločný rozhovor Ivany a moderátorky Martiny Comisso sa konal 4. februára po 10-tej hodine.

Zdroj: radia.sk | Foto: Instagram/Ivana Gáborík