Dominika Gottová pred pár mesiacmi zažalovala Ivanu kvôli neférovému majetkovému vyrovnaniu, no vdova po Karlovi Gottovi jej aj napriek tomu chce pomôcť. Z jej strany dokonca prišla ponuka, ktorá sa rozhodne neodmieta. Najstaršia dcéra zosnulého speváka však ešte v decembri minulého roka avizovala, že od macochy nechce žiadnu pomoc.

Ivana sa po smrti manžela a otca jej dvoch dcér musela zmieriť s faktom, že je hnaná pred súd. Napriek tomu, že sa Dominika v minulosti zriekla dedičského práva, pokúsila sa získať ďalšie peniaze, tentokrát od vdovy. Z rozsudku je však jasné, že 46-ročná žena nedostane ani cent.

Známa blondínka však bola v týchto dňoch kontaktovaná samotnou Ivanou, ktorá jej sprostredkovala lukratívnu ponuku. ,,Jedna pani mi ponúka na prenájom garzónku v Prahe na prvé tri mesiace zdarma, platila by som až od štvrtého. V tejto chvíli som rozhodnutá ponuku využiť,“ uviedla najstaršia dcéra maestra pre blesk.cz.

Češka dlhé roky žijúca vo Fínsku totiž pracuje v reštaurácií priamo v Prahe, no momentálne býva v obci Mníšek pod Brdy u kamarátky Šárky. V prípade, ak jej pracovná zmena začína o deviatej ráno, vstávať musí o tri hodiny skôr, aby sa stihla do práce dopraviť. Ponuka s bytom priamo v centre by jej určite padla vhod.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: YouTube