Martin Jakubec neprestáva šokovať, pričom tentokrát ľudí odrovnal nečakaným priznaním. Potom, čo zverejnil drsné slová o Jasmininom tehotenstve, vyšiel von s pravdou, o ktorej tušil len málokto. 

Martin Jakubec je v posledných týždňoch mimoriadne aktívny a vyjadruje sa na margo viacerých známych tvárí slovenského šoubiznisu. Najnovšie padli z jeho klávesnice aj ostré slová na adresu Jasmininho tehotenstva a Rytmusa, hoci sa neskôr rozhorčoval, že ktosi píše príspevky v jeho mene.

Neprešiel však ani jeden deň a spevák, ktorý nedávno vychystal s Božankou svadbu desaťročia, vyšiel s novým, nemenej šokujúcim vyjadrením. Fanúšikov prekvapil informáciou, že dieťa čaká práve on s Božankou: „Dovoľte, aby sme sa podelili s Vami o radostnú novinu. Hoci sme prví ohlásili počatie, hoci po nás opakovali Riťmus a Jasalka, hoci oni včera potvrdili, že verejne klamali, aby boli na Štedrý večer zaujímaví, štedro klamstvo priznala Jasalka, lebo nepočali. Iba reklama na Riťmusovu dnešnú nakladačku v ringu. Preto musíme pripomenúť, že prví a jediní, kto očakávajú dieťa počas vianočných sviatkov, možno na Silvestra, možno na Nový rok, sme jedine my dvaja,“ šokuje.

Neskôr ale Jakubec uviedol, že išlo z jeho strany len o žart a zábavu, hoci vzápätí priznal ďalšiu nečakanú novinku. Martin je už totiž údajne otcom! „Jedno dieťa, ktoré mám s prvou manželkou, mi dostatočne stačí, milujem ho nadovšetko. Po druhom zatiaľ netúžim,“ odhaľuje zo svojho súkromia kontroverzný spevák.

Martin Jakubec má dieťa z predošlého vzťahu

Zdroj │ Foto: Instagram