Ján Gordulič v obľúbenej relácií skončil: Zarážajúci dôvod odchodu!

Dátum:

Ján Gordulič sa dostal do povedomia divákov vďaka obľúbenej relácií Pošta pre teba, kde figuroval ako usmiaty poštár Janko. V priebehu rokov sa však z neho stal úspešný komik i komentátor. Po dlhom zvažovaní sa rozhodol, že projekt, ktorý budoval niekoľko rokov, opustí!

Práve Ján Gordulič stojí za zoskupením komikov, ktorí vystupujú po celom Slovensku pod názvom ,,Silné reči“. Taktiež sa posledných 6 rokov venoval svojej internetovej relácií ,,Ťažký týždeň s Jánom Gorduličom“, kde sa pravidelne venoval témam, ktoré rezonovali spoločnosťou s istou dávkou irónie a humoru.

41-ročný zabávač však začal pociťovať negatívne emócie spojené s tvorbou internetovej relácie. „Ja som stále viac znechutený z každodenného sledovania spoločenskej situácie, káuz, debilít, zavádzania a amorálnosti a čoraz častejšie sa mi o tom nechce čítať, pozerať sa na to, a už vôbec nie rozprávať. Potrebujem prestávku. Zároveň však nechcem, aby ju mal Ťažký týždeň,“ vysvetlil dôvody svojho odchodu na sociálnej sieti.

Rodák z Bratislavy by bol nerád, aby úspešný projekt náhle skončil, v dôsledku čoho ponúkol pozíciu moderátora komikovi Jakubovi Gulíkovi. Ten je známym vďaka účinkovaniu v Stand-up šou Silné reči, a taktiež sa objavil aj v súťaži Česko Slovensko má talent, kde zožal veľký úspech. Prvá epizóda internetovej relácie v jeho podaní je už dokonca zverejnená, pričom reakcia fanúšikov je zatiaľ zmiešaná.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Ťažký týždeň s Jánom Gorduličom  |  Foto: FB/Ťažký týždeň s Jánom Gorduličom, YT/Aktuality.sk

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...