Ján Slota varuje pred Andrejom Dankom: Slovákom odporúča voliť…!

Dátum:

Bývalý šéf národniarov Ján Slota sa rozhodol zapojiť do predvolebnej kampane, pričom zverejnil video na sociálnej sieti, kde si poriadne zgustol na svojom nástupcovi Andrejovi Dankovi. V závere dokonca voličom SNS odporučil, aby volili konkurenčnú stranu!

Ján Slota rozhodne patrí k výrazným osobnostiam Slovenskej národnej strany. Bol jej spoluzakladateľom a päť rokov zastával pozíciu predsedu. 66-ročný politik sa však neustále venoval maďarskej menšine, ktorá mu ležala v žalúdku. ,,Nasadneme do tankoch a  potiahneme na Budapešť,“ povedal, pričom práve tento jeho výrok sa stal legendárnym.

Muž, ktorý je v politickom dôchodku, tak dúfal, že jeho nástupca Andrej Danko pôjde v jeho šľapajach. Prišlo však sklamanie. „Som zhrozený zo situácie v SNS pod vedením kapitána Danka a jeho blízkych. Pevne verím, že drvivá väčšina členov SNS je rozhorčená nad konaním kapitána Danka, ktorý pomaličky hádam spáva s pánom Bugárom,“ ostro začal svoj príhovor bývalý politik.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Podľa jeho slov aktuálny šéf národniarov úplne zdevastoval školstvo na južnom Slovensku, kde musia údajne slovenské deti navštevovať maďarské školy. Ministerstvo školstva je práve pod vedením strany SNS. Bývalý politik zároveň uviedol, že za jediného nositeľa vlastenectva a kresťanských hodnôt považuje Štefana Harabina. Voličov tak vyzval, aby v parlamentných voľbách volili stranu Vlasť.

Zdroj | Video: YouTube  |  Foto: YouTube, Facebook/Andrej Danko-predseda SNS

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...