Ešte v nedeľu večer rozdával Ján Ďurovčík kritiku, pochvalu či humorné poznámky v šou Let’s Dance. O dva dni nato sa už nachádzal na nemocničnom lôžku, kde ho priviezla záchranka.

Najznámejší slovenský choreograf a kat tanečnej šou Let’s Dance má za sebou krušné chvíle. Ako sa dozvedela redakcia Nového Času, Ján Ďurovčík skončil v bratislavskej nemocnici na Kramároch.

Let's Dance„Mal som strašné žalúdočné kŕče. Nemohol som dýchať,“ opísal Janko svoju noc z pondelka na utorok. Keď obrovské bolesti neprestávali, neostávalo mu nič iné, len si privolať pomoc. „Keď som sa asi po trištvrte hodine zvíjal na zemi, bol som spotený, triaslo ma, zavolal som si sanitku. Inak by som ju nevolal. Nedalo sa inak,“ uviedol.

V nemocnici populárny umelec podstúpil potrebné vyšetrenia, z ktorých vyplynulo, že mu zrejme uškodilo jedlo. ,,A najskôr to súviselo s vyšetrením, keďže som bol ráno na gastroskopii. Keďže som vedel, že nemám klasicky jesť, tak som mal tekutú stravu a neviem, či som nezjedol jogurt po záruke,“ priznal tanečník, ktorý strávil v nemocnici, našťastie, iba pár hodín.

„Už mi je lepšie… V nedeľu budem v porote!“ vyjadril sa na záver, čím potvrdil, že jeho porotcovanie v markizáckom programe ohrozené nie je. Mimochodom, Janko práve dnes oslavuje 53. narodeniny – želáme všetko najlepšie a hlavne skoré uzdravenie!

Let's Dance

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, Voyo