Niet ani najmenších pochýb o tom, že detské publikum je mimoriadne náročné na zaujatie pozornosti, no zároveň i to najvďačnejšie. Kým predchádzajúcu generáciu bavil svojimi jedinečnými skladbami najmä Peter Nagy a deti, novodobým kráľom najmladších poslucháčov je jednoznačne Miro Jaroš. 

Je tomu práve jeden rok, čo Miro Jaroš zverejnil vianočnú skladbu v spolupráci s Nelou Pociskovou, s ktorou nahral nádherný singel Nech už nasneží. Skladba inšpirovaná melódiou z legendárnej Perinbaby sa stala jednou z najkrajších slovenským piesní, pričom tentokrát prichádza Miro s absolútnou novinkou.

Iba pred pár minútami zverejnil na sociálnej sieti YouTube singel „Ako na Vianoce“, kde mu okrem anjelských hláskov detičiek sekundovala aj mamina. Krásny videoklip plný lásky a tradícii je predzvesťou prichádzajúcich Vianoc, pričom Miro nešetrí slovami vďaky: „Milí fanúšikovia, práve sme zverejnili nový videoklip s veľkým vianočným prianím. Keď som písal tento text, myslel som na tie najkrajšie Vianoce s našimi najbližšími. Ďakujem rodinám, ktoré nám dovolili nahliadnuť do ich domovov a tiež mojej mame, že si v klipe so mnou zahrala. Možno sa tam nájdete aj vy <3 Nech sme všetci spolu,“ povedal ku krásnej vianočnej skladbe obľúbený hudobník.

Zdroj: YouTube, Facebook/MiroJaros