Človek mieni, život mení. Obľúbený spevák Miro Jaroš má už o pár dní vyraziť na slovenské turné. Prípravy však nezačali najlepšie. Kráľa detských hitov skolili zdravotné problémy.

Miro Jaroš sa v stredu prihovoril fanúšikom so smutnou správou. Nečakane sa ocitol v rukách zdravotníkov, a to práve vo chvíli, keď spolu s kolegami začali skúšať program svojho turné, ktoré štartuje už 9. júna v Bratislave.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Miro Jaros (@jarosmiro)

,,Deň Dé. Aktuálne v šatni. Ajaj. Stretli sme sa s mojim tímom, aby sme začali s nácvikom nového DISKO turné. Pódium postavené, štáb v pohotovosti a ja v šatni na injekciách. Ak zaberú, budem môcť aspoň sedieť na stoličke a spievať na skúškach. Inak sa skoro neviem postaviť. Seklo ma v krížoch. Lepšie sa to začať nemohlo:/ Držte nám palce,” napísal na Facebook zronený spevák.

,,Skúšky na Disko tour začínajú dobre, vám poviem. Seklo ma v krížoch, chápete… Ráno… Tak sa idem dať dokopy trochu. Skúšam cviky, čo mi poradil tréner. Ležím v šatni na zemi a idem na to,” uviedol ešte v stredu doobedu Jaroš.

Vďaka privolanej pomoci Miro dokáže aspoň sedieť a postaviť sa. Napokon zvládol aj spomínanú skúšku a všetkým poďakoval za pekné správy. Prajeme skoré uzdravenie!

 

Jaroš

Jaroš

Zdroj/Foto: Miro Jaroš, Instagram/jarosmiro