Uplynulú nedeľu spustila televízia Markíza štvrtú sériu jedného zo svojich najúspešnejších projektov, ktorý si získal priazeň divákov po celom Slovensku. Okrem toho, že v relácii sa objavilo množstvo vynikajúcich čísel, každý bol zvedavý najmä na partnerku rapera Patrika Vrbovského, ktorá to svojim hip-hopovým vystúpením doslova “rozšľahala”!

Kto by to bol do nej povedal? Jasmina Alagič, ktorá je v posledných mesiacoch snáď najskloňovanejšou hviezdou slovenského šoubiznisu, šokovala v prvej časti šou Tvoja tvár znie povedome všetkých divákov. Sympatická kráska so žiarivým úsmevom sa hneď v úvodnej epizóde predstavila ako raperka Missy Elliot, pričom, ako sa zdá, dievča má “rytmus” doslova v tele.

Aj keď by v uplynulých epizódach išlo zrejme o jedno z najzábavnejších čísel, kedy by sa väčšina interpretov nedokázala naučiť ani text, Jasmina so cťou zvládla nielen tanečnú stránku šou, ale aj tú hudobnú. Nuž, ako sa zdá, Paťo si doma po večeroch pripravuje nielen svoju konkurentku, ale aj raperskú následníčku! 🙂

Zdroj: YouTube/TelevíziaMarkiza, Instagram/JasminaAlagic