V nedeľňajšej Superstar išlo do tuhého a porota nekompromisne vyraďovala prvých súťažiacich. Moderátorka Jasmina Alagič dostala priestor predviesť svoje moderátorské schopnosti a reakcie ľudí na seba nenechali dlho čakať.

SuperVýber v nedeľu poriadne zahustil atmosféru medzi vystrašenými súťažiacimi a mnohí pochopili, že ich ďalšie šance na postup sú ohrozené. Nekompromisná porota si zložila ružové okuliare a súťažiaci, ktorí prešli prvé kastingy len s odretými ušami, to tentokrát dostali spočítané.

Moderátorsky sprevádzala výber tvár Fashion TV Jasmina Alagič, ktorá považovala práve moderovanie Superstar za svoj sen. Napriek milému správaniu voči súťažiacim a zatiaľ neutrálnemu výkonu pred mikrofónom si však už odniesla obrovskú kritiku od divákov.

Tí ju na internete nešetrili a bývalú missku poriadne zvozili: “Je krásna, ale to čo vypustí z úst, je prepadák,” znela prvá kritika. Padali však aj slová ako “katastrofa”, “umelá” či “nudná”. Predsa sa ale našli aj takí, ktorú Adelinu nástupkyňu obhajovali so slovami, že sa potrebuje ostrieľať, dostať viac priestoru a držia jej palce. Nechajme sa teda prekvapiť, ako sa Jasmina prejaví po osmelení, hoci v Superstar ide predovšetkým o výkony spevákov.

Jasmina nahradila Adelu, zatiaľ sa potrebuje osmeliť

 

Zdroj | Foto: Facebook