Jasmina Vrbovská Alagič (30) si popri materských povinnostiach odskočila od Sanela na spoločenskú akciu v Prahe. České médiá ju však zvozili pod čiernu zem za jej údajne nevhodné správanie. Napokon jej poslali veľavravný odkaz.

Rytmusova manželka Jasmina sa na sociálnych sieťach vyjadruje pomerne otvorene o svojom živote, ako aj problémoch. Poriadne výrečná bola aj v českej relácií Show Jana Krause, po ktorej si zlízla kritiku za čudné slová o synčekovi Sanelovi. Na akcii v Prahe, kam brunetka dorazila pokrstiť novú líniu vegánskych rúžov českej YouTuberky Any, ale došlo k šokujúcej zmene.

Moderátorka, ktorá sa nahodila do modrých šiat od Jany Pištejovej, totiž prišla v sprievode ochranky. Tá sa riadila prísnymi bezpečnostnými opatreniami, pričom dozerala aj na to, čo sa novinári Jasminy opýtajú: “Odpovedať budem len na otázky ohľadne kozmetiky, na nič iné,” znela strohá odpoveď Rytmusovej lásky pre český Blesk. Po otázke, kto sa momentálne stará o Sanela, mala začať Jasmina lapať po dychu, pričom sa k slovu dostala aj jej ochranka: “To bola posledná otázka, na ďalšie sa už nepýtajte.”

Český denník ostal zo správania moderátorky poriadne zaskočený: “Hviezdne maniere, ktoré predviedla v centre Prahy, boli na české pomery nevídané,” zotrel Jasminu vo svojom článku. Na záver poslali manželke Rytmusa tvrdý odkaz: “Viac slušného správania a pokory by slovenskej kráske rozhodne pristali viac!” dodali a rýpli si aj do šiat, ktoré mala oblečené pred Jasminou aj Andrea Verešová či Soňa Skoncová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Instagram/jasmina_alagic