Jasmína Alagič (29) je už zopár mesiacov pod drobnohľadom médií, ale aj samotných fanúšikov. Tí sledujú každú novinku v živote tmavovlásky, ktorá ale nebola pripravená na takú spŕšku negatívnych komentárov a kritiky. O pomoc už požiadala aj svojich sledovateľov, no táto odpoveď ju zrejme ešte viac dorazí.

Jasmína ešte pred rokom zrejme ani len netušila, aký ošiaľ sa rozpúta okolo jej osoby v blízkej budúcnosti. Za všetkým stojí jej moderovanie speváckej súťaže SuperStar, ale aj nečakaný vzťah s raperom Rytmusom (41), ktorý sa pri nej zmenil na nového človeka. Hoci sa moderovaniu v módnej televízii venuje už dlhšie, až teraz si užíva obrovskú pozornosť Slovákov. S popularitou ale prišla ruka v ruke aj obrovská kritika a negatívne komentáre, na ktoré bosnianska rodáčka zrejme nebola pripravená.

Na Instagrame už zúfalá moderátorka stihla požiadať o pomoc, lebo sama túto nenávisť nedokáže pochopiť: “Aj keď už to v sebe mám upratané a urážky ma nebolia tak ako kedysi, naozaj sa chcem úprimne opýtať, prečo je toľko zla na sociálnych sieťach? Ja som obrovský ľudomil a v živote mám šťastie na ľudí, ale tu, tu je to úplne inak… Tak akosi čudne a ja to neviem pochopiť,” začína skormútený príspevok Rytmusova priateľka, ktorá požiadala fanúšikov o pomoc pri vysvetlení, kto rozhoduje o tom, čo je dobré alebo pekné.

To však zrejme netušila, že medzi množstvom pozitívnych komentárov o tom, ako jej všetci závidia, sa nájde aj taký, ktorý ju zrejme úplne dorazí: “Teraz mám naozaj pocit, že sme na profile 12-ročnej pubošky, ktorá si potrebuje pozdvihnúť sebavedomie. Preboha…. ak je niekto dospelý a svojprávny a zverejňuje svoj každý druhý krok na Instagram, čo môže očakávať?? Sú len 2 možnosti.. Buď budú ľudia písať to, čo chceš počuť. Aká si krásna, múdra, šikovná a dobrá…. a to všetko na základe jednej retušovanej foto… alebo presný opak, teda, že si škaredá, hnusná, zlá, tiež na základe tej istej foto. Oba pohľady sú choré,” šplechla Vanda Jasmine do očí svoj úprimný názor.

Moderátorku vyzvala, aby sa pýtala na podobné veci svojej rodiny a nie úplne cudzích ľudí: “Ak chceš byť iba velebená a chválená, zverejňuj svoj život na stránku: milujte ma, chváľte ma, mám to rada, nie na Insta. A vo všeobecnosti, ľudia, ktorí to majú v sebe upratané, si tieto názory nečítajú vôbec. Toto mi už naozaj prišlo smiešne. Mám doma 11-ročnú pubošku a takéto veci riešim s ňou. Ak takéto niečo trápi vraj dospelú vyzretú ženu, niečo nie je úplne OK. Každopádne, nech sa darí,” zakončuje svoj odkaz. Vzápätí sa viacerí k Vandinmu názoru priklonili a s jej slovami súhlasili. Ktovie, ako na tieto odvážne slová zareaguje samotná Jasmina?

Zdroj │ Foto: Instagram