Je tomu už neuveriteľných 17 rokov, čo sa popová princezná Britney Spears objavila na odovzdávaní cien MTV Video Music Awards na pódiu s ikonickým vystúpením. Ku svojej skladbe „I’m A Slave 4 U“ predviedla dnes už kultové číslo so žltým pytónom, pričom práve toto prevedenie vizuálu čaká v šou Tvoja tvár znie povedome Jasminu Alagič.

Superstar Britney Spears si prešla počas svojej kariéry rôznymi úskaliami, no mnohé vystúpenia speváčky sa stali doslova nezabudnuteľnými. Fantastické tanečné šou dopĺňa zväčša spev na playback, pričom po boku blondínky sa objavujú výhradne prvoligoví umelci. Počas vystúpenia na MTV V.M.A. v roku 2001 sa Britney predviedla na pódiu s hadom Bananom, ktorého mala ovinutého okolo pliec.

Už túto nedeľu čaká podobná skúsenosť moderátorku Jasmínu Alagič, ktorá v momente, kedy jej dali hada na ruky, doslova skamenela. Sympatická brunetka mala zjavne čo robiť, aby ustála jeho hmotnosť 37 kilogramov, ale aj zdolala rešpekt voči plazovi, ktorý dorastá do dĺžky približne šesť metrov. Nepochybujeme však, že toto číslo bude doslova bomba!

Zdroj: Markiza.sk | Video: YouTube | Foto: Twitter