Moderátorka Jasmina Alagič si aktuálne užíva pieskové pláže a slnečné počasie na zaslúženej dovolenke, kam odišla spolu so synčekom Sanelom a manželom Rytmusom. Spoločnosť im robí aj rodinný priateľ Milan Švingál, ktorý je dvorným vizážistom krásnej moderátorky, pričom keď sú bok po boku, o zábavu majú postarané aj ich sledovatelia na sociálnych sieťach!

Moderátorka šou Česko Slovensko má talent odletela takmer pred dvoma týždňami na exotický Maurícius, kde jej okrem rodiny robí spoločnosť aj návrhár a vizážista Milan Švingál. Vždy pozitívne naladená dvojica sa dokáže priam detsky odviazať, z čoho neraz vznikajú vtipné videá, ktoré bavia ich fanúšikov na sociálnej sieti Instagram.

Kým doposiaľ Jasmina zverejňovala predovšetkým zážitky z jedinečných dní na ostrove, tento raz pridala aj video z momentov, kedy už zapadlo slnko. Sympatická mamička sa oddávala hudobným rytmom na plážovom ležadle, keď zrazu po vábivých tanečných pohyboch skončila na zemi. Aj keď by ste si možno mysleli, že pádom moderátorky vtipné video končí, opak je pravdou, pričom nečakaný záver mu dal práve jej rozkošný syn Sanel.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/jasmina_alagic