Z neznámej moderátorky Fashion TV sa stala zo dňa na deň snáď najdiskutovanejšia osobnosť slovenského šoubiznisu. Ešte predtým, ako sa Jasmina Alagič preslávila v šou Česko Slovensko hľadá Superstar, sa zopárkrát mihla aj vo vtipných videách YouTuberov Mateja Zrebného a Lukáša Frlajsa. A že jej to išlo na výbornú, o tom niet najmenších pochýb.

Keď sa Jasmina Alagič v minulosti objavila vo videách dvojice Zrebný & Frlajs, množstvo ich divákov nešetrilo na krásnu moderátorku mimoriadnou chválou. Herecké výkony a trefné poznámky si zamilovali mnohí Slováci, ktorí chceli vidieť neznámu krásku viac a viac. Následne sa začala objavovať ako moderátorka speváckej šou, po ktorej ukončení padla do oka kontroverznému raperovi Rytmusovi.

Dvojica si začala užívať svoju lásku plnými dúškami, pričom práve dovtedy milovaná Jasmina sa stala terčom rôznych negatívnych útokov. Moderátorka svoj obraz otočila o 180 stupňov v šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa týždeň čo týždeň premieňala na rôzne osobnosti svetového šoubiznisu, pričom neraz predviedla i mimoriadne kvalitné spevácke vystúpenia.

Ešte počas pôsobenia v relácii však prišla nečakaná udalosť, kedy ju partner Partik Vrbovský požiadal v neďalekej Bosne o ruku. Nadšená brunetka súhlasila a Slovensko sa ozvalo opäť. A nielen to! Jasmina sa znova postavila pred kamery a spolu s Matejom Zrebným a jeho crew natočila nové video “Typy frajeriek”, v ktorom doslova exceluje. Okrem toho, že výborne zahrala aj iné priateľky, dievčina “bez kamarátiek” predsa len vytŕča z davu.

Až príliš okato pri nej totiž naráža na svoje vlastné zásnuby po polroku či negatívne komentáre neprajníkov, čo môže, ale naopak, i nemusí nič znamenať. Nech je ako chce, Alagič pred kameru jednoducho patrí, otázne je len to, či by nemala zmeniť profesiu a začať sa venovať herectvu! 🙂

Zdroj: YouTube