Dominika Mirgová, úspešná slovenská speváčka sa v poslednom období napočúvala kritiky až až. Množstvo ľudí si veľmi rado zgustne na jej piesňach, oblečení či postave. Mladá mamička má toho plné zuby a prostredníctvom sociálnych sietí necháva “hejterom” jasný odkaz. 

[sociallocker]Počas tehotenstva sa Dominika na istý čas odmlčala, čo je však pochopiteľné. S fanúšikmi avšak naďalej komunikovala prostredníctvom fanpage a ako sama tvrdí, dodávali jej energiu a veľa sily.

Nájdu sa aj takí, ktorí ju ovplyvňujú negatívne, a aj napriek veľkej speváčkinej snahe sa opakovane nájdu negatívne komentáre. V poslednom čase je témou číslo jeden práve jej váha.

,,Hejty už neriešim, v pesničkách som o nich povedala dosť. Posúvam sa ďalej na vlnu – ŽIŤ svoj vlastný život! Robiť to, čo ma baví pre seba, rodinu, fanúšikov.. Nikdy som si ani diskusie a zlé komentáre nečítala, takže ak venujete svoj drahocenný čas nejakému slohu, kde mi chcete naložiť, píšete si to sami pre seba, pre svoju spokojnosť. Toto všetko sa nedeje len mne, počúvam to denne zo všetkých strán a potom každému vysvetľujem nech ide sám za seba. Ja mám krásnu zdravú rodinu a nie je nič dôležitejšie v mojom živote,” vysvetľuje speváčka.

Celý odkaz vyzeral nasledovne:

odkaz

Foto: YouTube, Instagram[/sociallocker]