Študentka Laura Rose (21) z britského Dartfordu nepatrí medzi bežných študentov. Kým jej rovesníci brigádujú a šetria každý cent, ona je nezamestnaná a užíva si luxus! Ako sa jej to podarilo?

[sociallocker]Nie, nedostáva peniaze od rodičov. Na tento geniálny nápad, ako si zarobiť slušné peniaze, prišla Laura sama. „Začala som predávať veci, lebo mi už neboli dobré. Zarobila som len okolo 20 libier, ale zapáčilo sa mi to. A čoskoro som sa od toho stala závislou,“ prezradila pre denník Daily Mail.

Všetko to začalo predajom oblečenia, ktoré jej bolo malé a neskôr predávala aj oblečenie svojich známych. Až sa jej tento biznis zapáčil natoľko, že si nakúpila veci od veľkopredajcov z Číny a so ziskom ich predávala ďalej. Doteraz sa jej predajom podarilo zarobiť až 30-tisíc libier! Vďaka svojej vynaliezavosti si študentka marketingu žije naozaj kráľovsky. To potvrdzuje aj fakt, že počas minulého roka stihla až tri luxusné dovolenky! Navštívila tiež destinácie ako sú Lanzarote, Španielsko, Benátky, Francúzsko a Amsterdam.

Laura si luxus užíva plnými dúškami.
Laura si luxus užíva plnými dúškami.

Zdroj: cas.sk   Foto: Facebook/Laura Rose [/sociallocker]