V politike dochádza krátko pred predčasnými parlamentnými voľbami k nečakaným prestupom a zoskupeniam. Len nedávno prekvapil Smer, keď sa po boku Roberta Fica či Roberta Kaliňáka začala objavovať známa prsnatá tmavovláska. Teraz šokuje aj Hlas.

Do predvolebných politických rošád sa zapája v poslednom období výdatne aj strana Petra Pellegriniho. Hlas prijal do svojich radov len nedávno kanoistu Erika Vlčeka, no spoluprácu nadviazal aj s Tomášom Druckerom z Dobrej voľby, ktorá onedlho zanikne.

Najnovšie však strana šokuje ďalším “úlovkom”. Tentokrát sa rozhodol vstúpiť do politiky známy moderátor JOJky, ktorý sa roky objavoval na televíznych obrazovkách. Zdá sa však, že remeslo zavesil na klinec a v TV JOJ definitívne končí. Reč je o spravodajskom redaktorovi Samuelovi Migaľovi.

Ten mal do Hlasu prejsť podľa informácií denníka Plus JEDEN DEŇ. V televízii sa mal už dohodnúť aj na ukončení spolupráce: “Po vzájomnej dohode sa Samuel Migaľ rozhodol po dlhoročnej práci novinára odísť z televízie JOJ,” potvrdila novinu hovorkyňa JOJky Lucia Tuhelová. Hovorkyňa Hlasu Patrícia Medveď Macíková síce správu priamo nepotvrdila, no priznala, že rokujú s viacerými osobnosťami, ktoré postupne predstavia verejnosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ | Foto: FB/Samuel Migaľ TV JOJ, Peter Pellegrini