Svetová hudobná scéna je plná fantastických a nezabudnuteľných hitov, ktoré prežívajú doslova generácie. Aj keď je aktuálne na výslní množstvo jednohitových umelcov, Lady Gage sa svojho času podarilo predrať medzi absolútnu špičku a aj po hitoch “Poker Face” či “Just Dance” z roku 2008 patrí k najobdivovanejším speváčkam sveta.

Všestranná hudobníčka Lady Gaga, vlastným menom Stefani Joanne Angelina Germanotta, už neraz dokázala, že jej hudobný talent je skutočne jedinečný. Po kontroverznom vystupovaní sa na prahu tridsiatky akoby ukľudnila a svetu ukázala aj svoju jemnejšiu tvár. Po množstve hitov sa stala súčasťou seriálu American Horror Story, za ktorý si nečakane vyslúžila Zlatý glóbus ako najlepšia herečka vo vedľajšej úlohe.

Ako sa zdá, jej všestrannosť a talent si napokon všimol aj herec Bradley Cooper, ktorý Stefani obsadil do hlavnej úlohy pripravovaného filmu “A Star Is Born”. Keď prišla 5. októbra minulého roka snímka do kín, fanúšikovia svetovo uznávaných hviezd doslova šaleli. Fenomén, ktorý si získal srdcia divákov po celom svete, neulahodil len romantikom, milovníkom kvality či výborných hereckých výkonov, ale aj fanúšikom hudby a perfektných soundtrackov!

Ústredná dvojica Lady Gaga a Bradley Cooper sa okamžite stali jedným z najikonickejších párov strieborného plátna, pričom sa neustále šepká o ich údajnom romániku. Celý film však okrem výborných hereckých výkonov podčiarkuje skladba “Shallow”, ktorá už má na konte Zlatý glóbus a o pár týždňov zabojuje aj o sošku Oscara. Bradley a Gaga sa dokonca nechali počuť, že ak bude singel nominovaný na prestížne ocenenie, hit zaspievajú priamo na odovzdávaní cien, ktoré sa uskutoční 24. februára 2019 v hollywoodskom divadle Dolby Theatre v Los Angeles.

KOMPLETNÝ ZOZNAM NOMINOVANÝCH NA OSCARA 2019!

Potom, ako sa koncom januára nečakane objavil Bradley na koncerte Gagy v Las Vegas a prvýkrát naživo zaspievali svoj hit pred zrakmi verejnosti, herec a režisér potvrdil, že singel “Shallow” skutočne zaznie aj v Hollywoode. Ako však so smiechom uviedol, na vystúpenie počas oscarovej noci zatiaľ nie je vôbec pripravený, má strach a čaká ho veľa príprav.

Film Zrodila sa hviezda je celkovo nominovaný na 8 Oscarov, a to konkrétne v kategóriách  Najlepší film, Najlepší mužský herecký výkon v hlavnej úlohe, Najlepší ženský herecký výkon v hlavnej úlohe, Najlepší mužský herecký výkon vo vedľajšej úlohe, Najlepšia skladba, Najlepší adaptovaný scenár, Najlepšia kamera a Najlepší mix zvuku.

Zdroj: EOnline.com | Video: YouTube | Foto: Twitter