Je to vonku: Známy slovenský moderátor ide do POLITIKY!

Dátum:

Známy slovenský moderátor, ktorý sprevádzal divákov na obrazovkách, no aj poslucháčov rádia Expres dlhé roky, sa rozhodol pre radikálny krok. Svet šoubiznisu definitívne zanechal za sebou a vstúpil do politiky. Známa strana pred pár hodinami ohlásila novú posilu vo svojom tíme.

Obľúbený moderátor televízie, no aj rádia Expres Michal Sabo pôsobil v šoubiznise vyše 25 rokov. Popritom sa intenzívne venoval eko témam, ktoré boli jeho srdcu čoraz bližšie ako svet zábavy. Už minulý rok sa hovorilo o jeho plánoch a rokovaniach s politikmi, no radikálny krok prišiel až teraz.

Jeho vstup na slovenskú politickú scénu ohlásila zatiaľ mimoparlamentná strana Progresívne Slovensko, kde bude Michal pôsobiť ako environmentálny aktivista. „Skvelá správa – do PS vstupuje environmentálny aktivista Michal Sabo. Máme z toho radosť, pretože Michal dobre chápe, že klimatická kríza je najväčšou výzvou súčasnosti a bojuje na všetkých frontoch,“ uviedlo PS na sociálnej sieti.

Dlhodobo sa zaoberá problematikou odpadu, protestuje proti barbarskému výrubu stromov, podporuje zelené iniciatívy Osloboďme národné parky, Za živú krajinu a mnohé ďalšie. A okrem toho je to aj múdry, pokorný a príjemný človek. Politici na Slovensku sa tvária, že klimatická kríza sa nás netýka. Lenže ak chceme prežiť, nečinnosť si nemôžeme dovoliť. Preto budeme v PS naďalej intenzívne pracovať na budovaní zelenej alternatívy, rozširovať náš tím a prinášať riešenia. Aj vďaka Michalovi o nich budete čoskoro počuť viac,“ prisľúbilo hnutie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Progresívne Slovensko, TV JOJ

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...