Ani tento týždeň sa kulinárska šou Bez servítky nezaobišla bez známych tvárí, ktorých je hneď niekoľko. Okrem moderátora a tvorcu úspešných videí na sociálnych sieťach Samuela Miškova alias Sama Zvaného je mnohým určite povedomá aj blondínka Zuzka. Spomínate si, kde účinkovala?

Nový týždeň odštartovala vyznávačka zdravého životného štýlu, ktorý sa preniesol aj do jej menu. Sympatická Tina Zlatoš Turner si pre hostí pripravila samé výživné pokrmy. A hoci nimi súperom úplne neulahodila, večer sa niesol v príjemnej atmosfére plnej smiechu.

Jednou z tohtotýždňových súťažiacich je aj Zuzana Sabolová. Tá má za sebou skúsenosti, ktoré z nej robia poriadne silnú súperku. Venuje sa totiž gastru a v minulosti bola dlhé roky súčasťou obľúbenej kulinárskej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, kde zastávala rolu porotkyne.

Tentokrát sa situácia vymenila a Zuzka sa dostala do pozície, pri ktorej sa stane objektom hodnotenia aj jej jedlo. Ako jej to pôjde v Bez servítky, si diváci budú môcť pozrieť v piatok.

Bez servítky

Zuzka v Moja mama varí lepšie ako tvoja

Zdroj/Foto: Facebook/Bez servítky – TV JOJ, Joj.sk