Jeden z najznámejších hercov sveta prerazil v šoubiznise ešte v roku 2001, keď sa na filmových plátnach objavil v úlohe nezabudnuteľného čarodejníka Harryho Pottera. Je tomu už viac ako dvadsať rokov, čo si ho zamilovali diváci všetkých vekových kategórií, pričom on sám sa len nedávno stal otcom.

33-ročný herec Daniel Radcliffe získal celosvetovú popularitu vďaka fantasy ságe Harry Potter, kde stvárnil ústrednú postavu. Rodák z Londýna doslova vyrastal pred očami fanúšikov, kým aktuálne sa sám môže tešiť z prvého potomka. Talentovaný umelec sa totiž stal po prvýkrát otcom, keď mu priateľka Erin Darke (38) porodila vytúžené dieťatko.

Šťastná dvojica, ktorá je spolu viac ako desať rokov a svoje súkromie si úzkostlivo stráži, bola zachytená počas prechádzky s kočíkom v New Yorku. „Bude to pekelný príbeh, ktorý raz povieme našim deťom o tom, čo medzi sebou naše postavy robia,“ povedal Daniel svojho času ohľadom zoznámenia sa s partnerkou. Obľúbený herec sa okrem Harryho Pottera objavil aj vo filmoch Žena v čiernom, Weird: The Al Yankovic Story či Podfukári.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Twitter, YouTube/Harry Potter