Čo sa to s týmto svetom deje? Ešte ani nestihol vychladnúť medializovaný rozchod Dary a Rytmusa, a prichádza na rad odlúčenie ďalšieho stabilného páru, ktorý vyzeral, že ho nič nezlomí. Žiaľ, opak je pravdou.

Reč je o obľúbenom hereckom páre Channing Tatum a Jenna Dewan Tatum. Herci, ktorí sa zamilovali na pľaci tanečného filmu Step up: Let´s Dance a následne dali dokopy v roku 2005 sa rozhodli ísť vlastnou cestou.

Pár sa zosobášil v roku 2009 a o štyri roky neskôr sa stali rodičmi malej dcérky Everly. Dvojica sa považovala za jeden z najstabilnejších párov Hollywoodu, no túto smutnú správu sa obaja rozhodli verejne zdieľať na svojich sociálnych sieťach.

Stojí v nej: „Hej svet! Takže… Máme niečo, s čím by sme sa chceli podeliť. V prvom rade, je to zvláštne, že niečo takéto máme zdieľať so všetkými, ale je to následok životov, ktoré sme sa rozhodli viesť, za ktoré sme zároveň veľmi vďační. Žijeme naozaj v neuveriteľnom čase, ale taktiež v čase, kde sa pravda často môže zmeniť na „alternatívne fakty“ ;). Takže, chceme zdieľať pravdu, aby ste vedeli, že ak si to prečítate niekde inde, bude to najskôr fikcia.

S láskou sme sa rozhodli, že sa chceme ako dvojica oddeliť. Pred mnohými rokmi sme sa do seba hlboko zamilovali a prežili spolu magickú cestu. Absolútne nič sa nezmenilo na tom, ako veľmi sa ľúbime, ale láska je krásne dobrodružstvo, ktoré nás nateraz berie na rozličné cesty. Nie sú žiadne tajomstvá ani nemravné udalosti, ktoré by nás viedli k nášmu rozhodnutiu – iba dvaja najlepší kamaráti, ktorí si uvedomili, že je čas na trochu priestoru a pomoc jeden druhému, aby viedol čo najšťastnejší a naplnený život, aký sa len dá. Stále sme rodiny a vždy budeme milujúci a odhodlaní rodičia pre Everly. Nebudeme to už viac komentovať a ďakujeme vám vopred za rešpektovanie súkromia našej rodiny. Posielame všetkým veľa lásky, Chan a Jenna.“

Obom prajeme veľa síl v tomto ťažkom období.

Zdroj: Instagram| Foto: Instagram, pixabay.com