Jožo Pročko podáva trestné oznámenie: Týmto mu oblepili reštauráciu!

Dátum:

Frustrácia a sklamanie u ľudí natoľko narastá, že u mnohých z nich už nestačia iba názory na sociálnej sieti. Potvrdzuje to najnovší incident, ktorý šokoval aj bývalého zabávača Joža Pročka. Stratil trpezlivosť a rozhodol sa podať trestné oznámenie.

Poslanec za stranu OĽaNO oznámil, že mal pred pár dňami oblepenú celú reštauráciu v Halíči nálepkami s jeho podobizňou, šibenicou a nápisom ,,vlastizradca“. Podľa vyjadrenia Pročka bol páchateľom fašistický radikálny volič, ktorý žije v susednej dedine.

Bývalý markizák sa následne dozvedel ďalšie detaily o vyčíňaní Slováka. ,,…otravoval zákazníkov a hosťom rozprával, aký som vlastizradca. V sobotu tento človek otravoval mojich blízkych a natáčal video, kde bývam a pustil to na FB,“ opisuje 56-ročný politik, ktorý sa rozhodol podať trestné oznámenie. ,,A odteraz na každého jedného, ktorý sa bude vyhrážať mojej rodine, mne alebo mojím blízkym,“ varuje ľudí.

Pročko je znechutený, že chcel niekto úmyselne vytvárať zlo v jeho podniku. ,,Toto je konštatovanie toho, čo sa deje. Nevyplakávam, len si myslím, že treba zlobu a agresiu ukázať takú, ako zasahuje naše životy, podnikanie rodiny,“ dodal, pričom upozornil našincov, že polícia v tejto veci už koná.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Jožo Pročko-stránka  |  Foto: FB/Jožo Pročko-stránka, Zbrojnica Halič, YT/DK

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...