Frustrácia a sklamanie u ľudí natoľko narastá, že u mnohých z nich už nestačia iba názory na sociálnej sieti. Potvrdzuje to najnovší incident, ktorý šokoval aj bývalého zabávača Joža Pročka. Stratil trpezlivosť a rozhodol sa podať trestné oznámenie.

Poslanec za stranu OĽaNO oznámil, že mal pred pár dňami oblepenú celú reštauráciu v Halíči nálepkami s jeho podobizňou, šibenicou a nápisom ,,vlastizradca“. Podľa vyjadrenia Pročka bol páchateľom fašistický radikálny volič, ktorý žije v susednej dedine.

Bývalý markizák sa následne dozvedel ďalšie detaily o vyčíňaní Slováka. ,,…otravoval zákazníkov a hosťom rozprával, aký som vlastizradca. V sobotu tento človek otravoval mojich blízkych a natáčal video, kde bývam a pustil to na FB,“ opisuje 56-ročný politik, ktorý sa rozhodol podať trestné oznámenie. ,,A odteraz na každého jedného, ktorý sa bude vyhrážať mojej rodine, mne alebo mojím blízkym,“ varuje ľudí.

Pročko je znechutený, že chcel niekto úmyselne vytvárať zlo v jeho podniku. ,,Toto je konštatovanie toho, čo sa deje. Nevyplakávam, len si myslím, že treba zlobu a agresiu ukázať takú, ako zasahuje naše životy, podnikanie rodiny,“ dodal, pričom upozornil našincov, že polícia v tejto veci už koná.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Jožo Pročko-stránka  |  Foto: FB/Jožo Pročko-stránka, Zbrojnica Halič, YT/DK