Bývalý zabávač Jožo Pročko sa dnes môže pýšiť titulom poslanca Národnej rady SR. V parlamente sa často hlási o slovo a sociálne siete zaplavil politickými názormi. Najnovšie však spravil výnimku, keďže sa rozhodol pochváliť svojim osobným úspechom.

Jožo Pročko v posledných mesiacoch bojoval s nadbytočnými kilogramami. Prezradil, že ešte v novembri minulého roka vážil 94 kíl. ,,Keď som sa sprchoval a pozrel som sa do zrkadla, videl som tučného, neforemného človeka. Povedal som si dosť,“ priznal vo videu na sociálnej sieti.

Podľa jeho slov robil 14 rokov atletiku a teraz mal pocit, že vyzerá ako snehuliak v lete. Rozhodol sa zatočiť so svojou nadváhou, pričom začal športovať a kompletne prestal jesť cukor. Taktiež prezradil, že po 18.00 hod. už nič nekonzumuje. V priebehu troch mesiacov sa mu podarilo napokon schudnúť viac ako 16 kilogramov.

Poslanec za stranu OĽaNO je nadšený z tohto progresu, keďže sa môže bez problémov zohnúť, zaviazať si šnúrku, či dokonca dať si nohu za hlavu. ,,Kde je vôľa, je aj cesta… Ide to. Chce to len chuť a zodpovednosť,“ napísal rodák z Haliče a napokon venoval pár slov aj jeho najväčším kritikom. ,,Hejteri, netrolujte mi tu, radšej poďte chudnúť,“ odkázal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Predtým

Teraz

Celé vyjadrenie Joža Pročka nájdete >>>TU<<<

Zdroj: FB/Jožo Pročko-stránka  |  Foto: FB/Jožo Pročko-stránka, Jožo Pročko, YT/DK