Juliana Kužmová sa stala ďalšou hrdinkou najnovšej epizódy úspešnej šou Extrémne premeny Slovensko. Aj napriek mladému veku musela bojovať s extrémnou obezitou, ktorá jej zabraňovala mať druhé bábätko. Naplno sa tak pustila do zmeny životného štýlu.

Juliana spoločne s manželom Jaroslavom a synčekom Tomášom žijú v obci Voľa v okrese Michalovce. Dvojica zatúžila po druhom dieťatku, no mladej mamičke v rozšírení rodinky bránila veľká nadváha. Na začiatku premeny jej ručička na váhe ukazovala 140 kilogramov.

28-ročnú ženu však rodičia podporovali iba minimálne, ak vôbec. Nevedeli jej totiž zabudnúť, že prerušila vysokú školu a začala randiť s rozvedeným mužom, s ktorým má napokon aj syna. Slovenska sa nedala odradiť a začala bojovať s nadbytočnými kilogramami.

Jej tvrdá drina sa napokon vyplatila a váha klesala. Mohla sa aktívnejšie venovať svojmu synčekovi a rodičia sa konečne zmierili s mužom, ktorého si vybrala pre život. Aj keď natáčanie znepríjemnila pandémia koronavírusu, na finálnom vážení sa objavila výrazne schudnutá žena s úsmevom na tvári, ktorej sa podarilo schudnúť úžasných 65 kíl. Nikdy nevyzerala lepšie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: markiza.sk