V poslednej epizóde, keď na Radka ostali už iba dve nevesty, to vyzeralo tak, že si Stanka a Julie k sebe našli cestu. Po finále šou Ruža pre nevestu má však česká kráska vypisovať o svojej rivalke nezmyselné správy. 

Stanka Lučková aktuálne čelí množstvu reakcií, či už pozitívnych alebo negatívnych. Po odvysielaní finále Ruže pre nevestu a následnej informácii, že sa s Radkom rozišli, praská jej inbox vo švíkoch. Našla si v ňom aj šokujúci screenshot správy, ktorú mala Julie poslať istému divákovi.

Stanka a Radko sa vraj posekali hneď po finále: Toto je dôvod!

,,Nikdy nebolo čo závidieť, keď budem úprimná, tak v šou bola nezamestnaná, bez koníčkov, bez vysokej školy a bez úspechu (keď nepočítam jednu Miss). Toto bol 3. pokus o reality show a zviditeľnenie sa. Krása taktiež nie je prirodzená, ale “kúpená”… 31 rokov a bez partnera… Ja by som s takým životopisom do show nešla v tomto veku, ale je to môj osobný názor… Takže tam naozaj nešlo o nejakú závisť, ale človek skrátka za tú dobu už vidí, kto je aký. Kto sa hrá a má nejakú pózu a kto je autentický a úprimný. Keby som o tom nebola presvedčená, tak to v živote na kameru nahlas nepoviem,” znie text, ktorý na svojom Instagrame zverejnila víťazka šou a je pod ním podpísaná práve strieborná finalistka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Stanka reaguje

,,Poslali ste mi. Julča podľa všetkého nerobí nič iné, len sedí doma a rýchlosťou papagája od rána do večera ľuďom píše do správy o mne tieto výmysly. Nikdy som sa s takýmto podobným človekom nestretla. Wau,” reagovala so smiechom Stanka. Po tom, čo však na Facebooku zbadala diskusiu, v ktorej sa ľudia stotožňujú s Julkiným názorom, rozplietol sa jej jazyk omnoho viac.

Krásna východniarka zhodnotila, že Julie vôbec nie je dobrá detektívka, spisovateľka ani novinárka. ,,Vysokú školu mám, mám magisterský titul, ale nikdy by mi nenapadlo tu s ním šermovať alebo to dávať nejako do popredia, lebo keď sme všetci príčetní, tak sa zhodneme na tom, že najdôležitejší je tak či tak charakter človeka. A podľa toho, čo sme mali možnosť vidieť v telke jej prezentáciu konkrétnej osoby, tak by sme mohli zhodnotiť, že áno, pre ňu je asi dôležitejší titul ako charakter človeka,” hovorí brunetka vo videu. Rovnako sa zmienila i o tom, že je a aj počas šou bola zamestnaná. Okrem toho sa venuje vizážistike, ktorá ju živí.

,,Ja nesedím doma a nečakám, aby mi peniaze padali z neba. Ja proste si zarábam,” objasnila Stanka, ktorá pracuje už od svojich 18-tich rokov, odkedy si vyskúšala rôzne povolania. ,,Najsmutnejšie na tom je, že človek, ktorý nikdy nepracoval a nikdy poriadne nebol samostatný, sa opovažuje jednoducho písať takéto klamstvá,” skonštatovala hviezda Ruže pre nevestu, pričom celé jej vyjadrenia si môžete vypočuť v priložených videách.

Julie

 

 

 

Zdroj/Foto: Instagram/stanislavaluckova, tvmarkizaofficial