V ostatnej epizóde šou Ruža pre nevestu sa Julie opäť postala o poriadny šok. Nielenže prišla na ceremóniu v spodnej bielizni, ešte si aj Radka ukradla na osobný rozhovor. Ako svoje rozhodnutie hodnotí s odstupom času?

Julie miluje byť stredobodom pozornosti aj na úkor nenávistných pohľadov ostatných dievčat. Na Radka vyťahuje všetky zbrane, pričom naposledy to naňho vybalila rovno v úspornom outfite.

Česká kráska na Instagrame dostala otázku od fanúšika, či by svoj príchod spravila znovu a rovnako. Mnohí z jej odpovede ostanú určite prekvapení. Alebo ani nie? ,,Ja som s tým maximálne stotožnená. Som vedela, že do vyhnanstva pošle mňa a zákaz dostanem ja, takže som prekvapená nebola. Na druhú stranu som si vravela a čo ste baby čakali, že prídem v kraťasoch a tričku alebo športovom oblečení? No to asi nie,” uviedla so smiechom Julli.

Fakt potrebovala takto zaujať? Julie spôsobila na ceremoniáli šok

Ako brunetka uviedla, na mieste Stanky by vraj bola múdrejšia a neposlala by do vyhnanstva osobu, ktorá vie nevýhodu premeniť na výhodu. ,,A keď neviem, čo od tej osoby čakať, tak zbytočne nedávam zámienky, aby si tá osoba niečo vymyslela. Ale je to, ako uvažujem ja,” pokračovala sebavedomá účastníčka Ruže pre nevestu. Podľa svojich slov sa nikdy neprejavovala ako konzervatívna a páči sa jej, keď má žena v sebe oheň a je dračica, ale zároveň si drží úroveň.

,,Ja dúfam, že sa mi moje hodnoty podarilo v šou prezentovať dobre, predsa len som tam neprišla v polopriehľadnom krajkovanom bodíčku, v ktorom by som mala tangáče a celý zadok von. Aj na tom ceremoniáli som bola vo finále viac oblečená než pri našich bazénových hrách alebo pri plážovom randíčku s Radkom, kde som bola iba v plavkách a bolo mi vidieť celý zadok,” skonštatovala na záver svojho vyjadrenia Julie, ktorá nikdy neobľubovala nudu.

 

Zdroj/Foto: Instagram/julie__hojdyszova, Voyo