Radko Urbanyak má za sebou najnáročnejšie vyraďovanie. V šou Ruža pre nevestu tentokrát karty premiešali i rodičia krások, z ktorých nie všetci si úplne sadli. Uplynulú epizódu si pozrela aj jedna z dvoch kandidátok na výhru Julie, ktorá následne neudržala slzy.

Dievčatá boli šťastím bez seba, keď do vily na Srí Lanke zavítali ich najbližší. Jennifer, ktorá napokon zo šou vypadla, Stanke a Julii tiekli slzy potokom, pričom poslednej z menovaných neviest aj po tom, čo Ružu pre nevestu dopozerala v televízii.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Po odvysielaní uplynulej epizódy sa sociálne siete zaplavili reakciami na Radkove potenciálne svokry. Najviac kritiky padlo na hlavu Julkinej mamy, ktorej diváci nič nedarovali. ,,Prepáčte, ale tak ako sa správala Julinina mamina, tak to bola drzosť jak ploštica, takto sa nespráva slušná dáma a rovnako sa tak správa aj Júlia. Stále len niekoho zosmiešňovať, urážať, a presne preto si s ňou z 18 žien 17 nekliko. To, čo vidíš v ostatných, je v tebe a ak potrebujú so svojou mamou stále niekoho urážať, tak evidentne majú samé komplexy, to sa volá nie nudný život, ale smutný život, keď potrebujem stále v okolí šíriť urážky, posmešky a negativitu. A hlavne maminka je nezdravo závislá na dcére,” znie jeden zo stovky negatívnych komentárov mierených na temperamentnú Šárku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Julie nevedela zastaviť plač

Napriek tomu, že sa fanúšikom šou správanie českej maminy nezdá úplne v poriadku, Julie si za ňou stojí a rovnako tak za celou svojou energickou rodinou. Po piatkovej časti sa prihovorila na Instagrame vo viac ako 5-minútovom videu, ktoré celé preplakala. ,,Veľmi vám ďakujem, že vidíte, že to je sranda, nadsádzka, že vôbec nie je potreba brať tieto veci vážne. Že ste pochopili, že moja rodina v každom rozhovore laškovala, robila si srandu, bralo to veľmi s humorom,” prihovorila sa Julka ľuďom, ktorí jej v správach vyjadrili podporu.

,,Zo všetkého najviac ďakujem mojej rodine, ktorá mi je neustále oporou a ktorá mi každý deň dáva lásku, pretože nie každý má to šťastie, že to lásku pozná a že ju zažije a že má to rodinné puto, že má to rodinné zázemie. Takže veľmi ďakujem, moja rodinka, milujem vás neskutočným spôsobom, ale vy to viete,” odkázala svojej famílii česká modelka.

Zdroj/Foto: YouTube/TVFANS, Instagram/tvmarkizaofficial