Julie Hojdyszovú považujú mnohí diváci šou Ruža pre nevestu za favoritku. Či si však Radko vyberie za svoju vyvolenú práve ju, je otázne. Krásna Češka sa teraz ukázala po boku iného známeho fešáka.

Diváci Ruže pre nevestu sú stále v napätí a čakajú, či sa Julie vráti naspäť na Srí Lanku, odkiaľ musela odísť do Prahy kvôli pracovným povinnostiam. Natáčanie šou je však už dávno ukončené a misska sa tak pravidelne ukazuje na rôznych spoločenských podujatiach.

Po Let’s Dance prišli na rad Ceny Anděl, na ktorých atraktívnej brunetke robil spoločnosť fešák známy z tretej série reality Love Island. Reč je o slovenskom spevákovi Luovi. Dvojica sa na Instagrame dokonca pochválila spoločnými zábermi a prekvapení fanúšikovia to, samozrejme, nenechali bez poznámok.

Tomáš Tarr otvorene o Radkových nevestách: Tieto tri sú TOP!

,,No neviem, ale trošku od veci takéto niečo zverejňovať, keď ešte nie je Ruža ani v polovici, to nemá v zmluve podchytené? Teraz prezradila, že ona to nevyhrá, ale vypadne,” skonštatovala Miška.

,,Neskutočne krásna žena. A, veruže, sa k sebe aj hodíte, nebudeme si klamať,” napísala Romča. ,,Krásna je, Lu … veľa šťastia,” odkázala modelke a hudobníkovi fanúšička. Medzi komentármi sa objavili otázky, ako napríklad, či tvoria pár, načo ale ani jeden neodpovedal. Na lichôtky na spoločnú adresu však reagovali smajlíkmi či srdiečkami. Tak čo myslíte, vymenila Julie Radka za Lua?

Zdroj/Foto: Instagram/lu_see_fear, julie__hojdyszova