Kanadská spevácka hviezda v súčasnosti podlieha vyšetrovaniu za napadnutie. Nie je to ale prvýkrát, čo sa oňho polícia zaujíma.

Policajné oddelenie v americkom Clevelande spustilo vyšetrovanie 22-ročného speváka po tom, ako naňho údajná obeť útoku podala sťažnosť za fyzické napadnutie. K tomu malo dôjsť v júni minulého roku, keď sa Bieber zúčastnil finále NBA. Podľa slov napadnutého si spevák zobral a nasadil jeho slnečné okuliare. Po tom, ako si ho vo vlastných okuliaroch odfotil, sa spevák nahneval a následne naňho zaútočil. Krátko nato sa do konfliktu mali zapojiť aj Bieberovi bodyguardi, čo nemenovanému spôsobilo otras mozgu, kvôli ktorému musel byť hospitalizovaný. Ako sám tvrdí, celú situáciu sa snažil urovnať na vlastnú päsť, no dodnes sa mu to nepodarilo, a tak podal na speváka sťažnosť.

Justin Bieber je fanúšikom amerického basketbaluTáto udalosť sa dostala na povrch len niekoľko mesiacov po tom, ako súd v Buenos Aires začal vyšetrovať prípad zbitého a okradnutého novinára, ktorý speváka odfotografoval. Jeho napadnutie si mal objednať sám Bieber.

Všetkým týmto konfliktom predchádzalo minuloročné Bieberovo vyjadrenie na Instagrame, kde uviedol, že sa odmieta fotiť so svojimi fanúšikmi. Keď ho ľudia na ulici spoznajú a požiadajú o fotografiu, cíti sa vraj ako zviera v ZOO, a nie ako človek.

Justin Bieber s domácim maznáčikomZdroj: Mirror.co.uk | Foto: Facebook