Začiatkom týždňa sa v Bratislave stretli najmenší diváci, aby si oneskorene vychutnali oslavy ku Dňu detí. Okrem Dominiky Mirgovej či Tiny na podujatí známeho obchodného reťazca vystúpil pred fanúšikmi aj raper Kali, ktorého však nedoprevádzal len DJ Peter Pann, ale aj rozkošná speváčka!

Obľúbený raper Kali má fanúšikov nielen medzi dospelými Slovákmi, no taktiež si získal aj sympatie najmenších poslucháčov. Na jednom z posledných vystúpení mu okrem dvorného DJ-a robili spoločnosť aj manželka Alica s dcérkou Nelkou, ktorá sa podľa všetkého cíti na pódiu ako ryba vo vode.

Rozkošné dievčatko sa vďaka svojmu otcovi pohybuje vo svete šoubiznisu doslova od narodenia, pričom skutočnosť, že publikum miluje, ukázalo aj pred pár dňami. ,,Po každej Kaliho pesničke s očakávaním v očiach ‚už idem ja??‘ Verila tomu, že vystúpi a náš Mako (Peter Pann) si to, veru, aj pripravil. Ďakujeme,“ uviedla k záberu z vystúpenia trojročnej Nelky hrdá mamička Alica. A kým sa Kali venuje predovšetkým hip-hopu, malá slečna na pódiu valcovala nesmrteľným hitom Bella Ciao.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/dezertkalimusic, alicanails, katariina17