Miriam Kalisová patrí k markizáckym stáliciam a rovnako je roky verná svojmu imidžu. Až na drobné zmeny dĺžky vlasov či odtieňa farby si moderátorka udržuje svoj typický vzhľad. Tomu je však teraz koniec, keďže sa rozhodla pre radikálnu zmenu.

Moderátorka Markízy sa na pracovné neúspechy nemôže sťažovať, keďže už roky pôsobí v modrožltej televízií. V súkromnom živote si však Miriam Kalisová prešla aj turbulentným obdobím. Po rozchode s Martinom Šmahelom a Dušanom Pašekom sa napokon rozišla aj s Michalom Menkynom, pričom si dvojica posielala aj verejné odkazy.

Aktuálne je podľa všetkého single, no napriek tomu sa rozhodla pre poriadne radikálnu zmenu. Mirka dala zbohom svojmu romantickému účesu s polokrátkym blonďavým strihom a vlasy si nechala predĺžiť a sformovať do dredov.

S plánovanou novinkou sa pritom pochválila fanúšikom už v piatok a v sobotu napokon zmenu naozaj vykonala. Na Instagrame zverejnila sympatická moderátorka zábery nového účesu. A hoci ide o veľký rozdiel oproti predošlému jemnému looku, musíme uznať, že Miriam dredy pristanú. Súhlasíte?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/miriam.kalisova